לקוחות מספרים

הדגמה היא חוות הדעת הטובה ביותר:

 

 

בשיחת אונליין אחת עבר לי הרצון לאכול את הביסלי!

תמר את פשוט מדהימה! בשיחת אונליין אחת ובכמה צעדים הדרכת אותי איך לנטרל את ההשתוקקות לביסלי גריל, ממצב שאפילו זיכרון של הריח שלו היה מרגש אותי וגורם לי לרוץ למזווה ולפתוח את השקית, עברתי למצב שאני לא נהנית בכלל מהריח (הוא מזכיר ריח של מזון כלבים) ואין לי את הרצון העז להוציא מהארון ולאכול.

שרית גולדשטיין

זה שינה לי את החיים!

 

תגובות למפגשי ניטרול קרייבינגס אונליין:

 

 

 

 

בזכות הטאפינג שיניתי את כל התנהגותי עם אוכל!

במהלך התכנית תרגלתי את כלי הטאפינג בקביעות ובהתמדה ושיניתי את כל התנהגותי בנוגע לאוכל. בלי מאמץ, הפסקתי לאכול את השאריות של שלוש בנותיי, נגמלתי מההתמכרות לפיצוחים, הפסקתי לשתות שתייה מתוקה במהלך היום (פעם בשבוע אני שותה כוס קולה בכיף ובלי ייסורי מצפון), התחלתי להתאמן בחדר כושר אחרי 15 שנה ללא פעילות!
בזכות הטאפינג אני מנטרלת רגשות לא נוחים כגון כעס ותסכול, בזמן אמת, כשהם מתעוררים. אני ממליצה בחום על התכנית. מעבר להרזיה, זה מקל על החיים ומעצים את "האני", מחזק את האהבה העצמית ומנטרל את "הרעשים" המורידים והמטרידים.

אתי מינדל

 

"בול פגיעה"

תמר ידעה לגעת "בול פגיעה" בנקודות שקשורות באכילה ובהשמנה שלי. ההתבוננות פנימה והנגיעה בפצעים הפתוחים, אבל עם "מים מתוקים", הייתה מפתיעה. תמר לימדה אותי לשנות את צורת החשיבה, להתבונן באהבה ובחיבוק אל עצמי ולקבל את עצמי באופן מלא ועמוק.
הקבלה העצמית והפרידה מרגשות האשם הם מתנה גדולה מאוד שקיבלתי ממך, תמר. והטאפינג – מלך אמיתי! מעורר ומרגיע, נוגע בדיוק במקומות הנכונים ופותר אותם.

חן כהן

 

הטאפינג עצר לי את הקרייבינגס!

הטאפינג עזר לי כשהתחיל הקרייבינג! מהר מאוד הגעתי לשליטה בעניין. החומרים בתכנית טובים מאוד, במיוחד הקלטות המדיטציה המונחית. התחברתי במיוחד למדיטציית הבוקר והרגשתי מאוד מחוזקת בזכותה. היא הזכירה לי כל בוקר למשך כל היום לאהוב את עצמי ואת מה שאני מכניסה לגופי. וכך, באופן טבעי, הייתי מכוונת לאכילה של דברים מזינים ומודעת למה שאני מכניסה לפה.

חיה חומוצאני

 

תגלית אמיתית!

התכנית עזרה לי להבין את הקשר בין מה שאני מכניסה לפה לבין הרגלי התנהגות וחוויות ילדות, שכלל לא הייתי מודעת להן לפני כן. באמצעות תרגילי הטאפינג ניטרלתי רגשות שונים כלפי מאכלים מסויימים, ועכשיו אני אדישה למאכלים, שפעם היו משהו שלא ניתן לוותר עליו.
השיעור בו לימדנו את תת המודע ש"לא חייבים לגמור כל מה שיש בצלחת" פשוט היה עבורי תגלית אמיתית! עד אז פשוט אף פעם לא עבר לי בראש שאפשר גם להשאיר צלחת קצת מלאה, אם הגוף כבר לא מסוגל לעכל את הכמות.

ליאור שרון

 

שינית לי את החיים!

אם להגיד את זה בכמה מילים, פשוט שינית לי את החיים! עברתי שינוי מאוד משמעותי, ולא רק בהרגלי האכילה! אבל גם הרגלי האכילה השתנו מאוד. היום אוכל הוא רק אוכל… לא מעסיק אותי כלל. אני אוכלת כשאני רעבה ואוכלת בריא. הייתי בכל מיני מסגרות וקבוצות. בחלקן רק עליתי במשקל, בחלקן ירדתי קצת אבל במאמץ גדול. בזכות התכנית שלך ירדתי 7 ק"ג ב-3 חודשים בלי מאמץ. התכנית עזרה לי בהרבה מישורים בחיים. הצלחתי להתגבר על חרדות, גיליתי והצלחתי לנטרל הרבה אמונות מגבילות, למדתי להירגע במצבי סטרס בעזרת הטאפינג. המון המון תודה, תמר!

אלכסנדרה סנדיק

 

אמשיך לעשות טאפינג על כל מה שיפריע לי

התכנית תרמה לי רבות מבחינה אישית. אני מקבלת את עצמי ואוהבת את עצמי. במהלך התכנית הבנתי את הצורך האמיתי של האכילה ואת הגורמים הלא מודעים של מציאת עיסוק ומילוי רגשי. זו היתה חוויה משמעותית עבורי ואפילו לימדתי את בתי לעשות טאפינג! אני בטוחה שאמשיך להשתמש בטאפינג לכל דבר בעל חשיבות או שיפריע בחיי.

חגית שקד