ניטרול חשקי אכילה

זו הדרכה חדשנית וממוקדת מאוד, בה אני אנחה אותך, שלב אחרי שלב, כיצד להשתמש בטכניקת הטאפינג העוצמתית, שתאפשר לך, בעצמך, לנטרל את החשק לאכילה מיותרת, בכל פעם שאת נתקפת בו!

כשתסיימי את ההדרכה תדעי בדיוק איך לעצור כל השתוקקות לאכילה מיותרת תוך 5 דקות,
באופן טבעי לחלוטין.

טכניקת הטאפינג מתאימה גם להפחתת חשק מיידי לאכילה, בזמן אמת, וגם לביטול של "קרייבינגס", אותן השתוקקויות למאכלים ספציפיים, שתמיד נרצה עוד ועוד מהם…
הטכניקה הזו נבדקה במחקרים קליניים אוניברסיטאיים ונמצא שאנשים, אחרי חדשיים של שימוש בשיטה מספר דקות ביום, נפטרו לחלוטין מההשתוקקות למאכל שהם הגדירו ככזה שהם "לא יכולים לעמוד בפניו". כשבדקו אותם שנה אח"כ, גילו שהתוצאות נשמרו וחלקם אפילו לא זכרו מה היה המאכל שהם השתוקקו אליו בכלל… מרשים, נכון? תתכונני להתרשם אפילו יותר, כי…

ההדרכה הזו כוללת תרגיל קיצור-דרך מיוחד, קצר ואפקטיבי, שבעזרתו תוכלי לחסל התמכרות למאכל ספציפי באופן כמעט מיידי.

זו לא דיאטה!
המעבר מדיאטה לדיאטה, בתקווה שהפעם זה יצליח, משול בעיניי למעבר מתחנה לתחנה ברדיו, בתקווה ששם אצליח לשמוע – כשהווליום ברדיו מושתק… עד שלא ננטרל את המחסומים המנטליים שלנו להרזיה, אלה שנמצאים בתת-המודע שלנו, לא נצליח בשום דיאטה לאורך זמן. ומרגע שנסיר אותם – כבר לא באמת נצטרך דיאטה, כי ההרזיה תקרה מעצמה, עם הזמן.
הדרכת ניטרול חשקי אכילה היא מקום מצויין להתחיל בו את תהליך הסרת המכשולים המנטליים שלך. היא תאפשר לך, במהירות שקשה להאמין, לנטרל את ההתמכרויות למאכלים ותתן לך כלי בו תוכלי לעשות שימוש, בכל זמן ובכל מצב, כדי להפחית ואף להעלים כליל את החשק לאכילה מיותרת.
טכניקת הטאפינג בה נשתמש משפיעה ישירות על המוח ועל ההורמונים בגוף, ובדרך זו מתאפשר, למעשה, תכנות מחדש של תת-המודע והסרה של המחסומים המנטליים להרזיה, שמקורם בתת-המודע.

אני נפטרתי בעזרת טאפינג מהתמכרות קיצונית של 40 שנה לשוקולד. (סיפור ה-m&m's המלא פה)

והחלק הכי כייפי – היום אני אוכלת שוקולד בהנאה! אני כבר לא צריכה להתנזר ולהימנע, אני לא צריכה להתאפק. אני אוכלת שוקולד בהזדמנויות מיוחדות, וכשזה שוקולד ממש איכותי. בשאר הזמן, הוא פשוט לא מעניין אותי…

בהדרכה הזו לא תשמעי מה מותר ומה אסור לך לאכול. אני מאמינה בבחירה מלאה. ואני רוצה שיהיה לך חופש בחירה אמיתי, בלי מחסומים מנטליים ובלי להיות מנוהלת על ידי חשקי אכילה שמקורם בתת המודע.

אם את מעוניינת בחופש הזה – אני מזמינה אותך להצטרף להדרכה ולנטרל את חשקי האכילה.

מה כוללת ההדרכה?

סדרה של 12 סרטונים קצרים (סה"כ כשעתיים), מתוכננת בקפידה, בהם אלמד אותך את הטכניקה וכיצד להשתמש בה בעצמך, וגם אנחה אותך ישירות, מול אוכל שתביאי איתך, כך שתעברי את השינוי בהנחיה שלי, ממש תוך כדי הצפייה.

טריק סודי כיצד להשתמש בטכניקה גם כשאת במקום ציבורי או בחברת אנשים אחרים

דפי עזר עם איורים של "נקודות הטאפינג" (בנוסף להדגמות בסרטונים) ודפי מעקב שעוזרים לייעל את התהליך אפילו יותר.

מחיר ההדרכה: 297 ש"ח

ובנוסף, תקבלי מתנה: הקלטת מדיטציה מונחית, קצרה וסופר-אפקטיבית, שתעזור לך, בתוך דקות בודדות ביום, לתכנת מחדש את תת המודע שלך, באופן שמכוון לירידה במשקל. רוב הלקוחות שלי לא מתחילות את היום בלעדיה…

 

הרשמה לתכנית